Oferta pracy: Opiekunka osoby starszej w Niemczech

Pracodawca: Medipe sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Opiekunka osoby starszej w  Niemczech
Kraj: Niemcy
Adres e-mail: kontakt@medipe.com
Nr telefonu: 71 3778822, 668 018 036
MEDIPE Sp. z o.o. Medical Care Staffing wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 8-letnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Opiekunka osób starszych, Niemcy

Wymagania:
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
– dobra znajomość języka niemieckiego,
– cierpliwość i szacunek do osób starszych
Opis / zakres obowiązków:
– wsparcie pacjenta w codziennych czynnościach (przygotowywanie posiłków, podawanie lekarstw, mycie i ubieranie), proste prace domowe,
– dotrzymywanie towarzystwa, spacery
Oferujemy:
– legalne zatrudnienie
– zakwaterowanie i wyżywienie u pacjenta
– wynagrodzenie nawet do 1300 euro
– zwrot kosztów podróży

Zgłoszenie online http://formularz.medipe.com/ , telefonicznie 71 3778822 lub mailowokontakt@medipe.com

OPIEKUNKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica