Koordynator Badań Klinicznych

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się sieci Centrów Medycznych – poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator Badań Klinicznych

województwo: lubelskie, świętokrzyskie miasto: Lublin, Kielce

Nasza oferta pracy skierowana jest do osób kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania.

Opis stanowiska:
• wdrażanie i kontrola poprawności prowadzenia dokumentacji medycznej
• utrzymanie wysokich standardów obsługi pacjenta
• koordynowanie programów badawczych
• raportowanie i przygotowywanie dokumentacji programów badawczych
• współpraca z monitorami
• prowadzenie korespondencji
• kontrola realizacji standardów obsługi pacjenta
• archiwizowanie dokumentacji medycznej

Wymagania:
• min. 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu badań klinicznych
• wykształcenie wyższe
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• prawo jazdy kat. B
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
• szkolenie GCP

Oferta:
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjna praca w nowoczesnym Centrum Medycznym
• atrakcyjny system nagrodowo-motywacyjny!

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail: biuro@factorconsulting.pl

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie, w terminie do 3 stycznia 2014, życiorysu oraz listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami
w ciągu czterech tygodni od daty publikacji ogłoszenia.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Factor Consulting Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

BADANIA KLINICZNE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , ,