Lekarz psychiatra na oddziale dziecięcym i młodzieżowym – Niemcy

Pracodawca: Trust Consulting HR
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz psychiatra na oddziale dziecięcym i młodzieżowym
Kraj: Niemcy
Miasto: Bernburg
Adres e-mail: marketing@trustconsulting.pl
Nr telefonu: 618515250

Lekarz psychiatra na oddziale dziecięcym i młodzieżowym
Miejsce pracy: Niemcy (Bernburg około 35 km od Magdeburga)

Opis stanowiska:
• dla absolwentów: praca na stanowisku asystenta lekarza z możliwością dalszego kształcenia (zrobienia
specjalizacji),
• dla lekarzy ze specjalizacą: praca w zawodzie w renomowanej Klinice Psychiatrycznej.

Wymagania:
• dla absolwentów: ukończone studia medyczne,
• dla lekarzy ze specjalizacją: doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata
• znajomości języka niemieckiego na poziomie B2.

Oferujemy:
• pracę w klinice psychiatrycznej na terenie Niemiec,
• umowę o pracę na czas nieokreślony,
• dla absolwentów: możliwość dalszego kształcenia,
• bardzo dobre zarobki oraz warunki pracy,
• zarobki: dla absolwentów 3.400- 4.3 00 euro/brutto miesięcznie; dla lekarzy ze specjalizacją 4.300 – 6.100
euro/miesięcznie (zależne od doświadczenia zawodowego),
• dodatkowo płatną pracę w dni wolne,
• premie, dodatki do wynagrodzenia,
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania (w niektórych klinikach bezpłatne pokoje mieszkalne).

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
marketing@trustconsulting.pl

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,