OFERTA ARCHIWALNA !!! Zatrudnimy Lekarza Alergologa na Oddziale Wewnętrznym z Pododdziałem Alergologicznym – Lubin – NZOZ

OFERTA ARCHIWALNA !!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie zatrudni Lekarza Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Alergologicznym.

Obowiązki:
-diagnozowanie i leczenie pacjentów hospitalizowanych na oddziale -praca na izbie przyjęć,
-udzielanie konsultacji na pozostałych oddziałach szpitalnych,
-prowadzenie dokumentacji medycznej
-współpraca z pozostałymi lekarzami z grupy kontraktowej i kierownikiem oddziału
-umiejętność pracy w zespole,
-samodzielność w podejmowaniu decyzji

Wymagamy:
-doświadczenie w pracy, w lecznictwie zamkniętym

Mile widziana:
-znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego,
Oferujemy:
-stabilną karierę,
-umowę cywilno-prawną na okres 3 lat,
-atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + wynagrodzenie za dyżury ( w dni wolne od pracy i w dni świąteczne)-rozliczenie w ramach grupy kontraktowej,
-praca w godzinach 08:00-15:00 oraz minimum 4 dyżury medyczne,
-możliwość awansu na stanowisko kierownika oddziału szpitalnego,
-termin zatrudnienia od 01.01.2012

Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o kontakt pod numerem telefonu 796-566-991 lub na maila patrycja@datait.pl

Pracodawca: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie zatrudni Lekarza Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Alergologicznym
Stanowisko / Specjalizacja: Specjalista alergolog
Kraj: Polska
Miasto: Lubin

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

W ARCHIWUM