Lekarza – radiologa – woj. wielkopolskie

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego Klienta – prywatnej przychodni poszukuje
Lekarza  – radiologa
Nr ref. G – RAD

Lokalizacja: woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:
– wykonywanie USG piersi
Oferujemy:
– kontrakt – 60% wartości badania
– pracę początkowo 1 raz w miesiącu. Docelowo do 4 razy w miesiącu
– elastyczne godziny pracy
– pracę na bardzo nowoczesnym sprzęcie

Wymagania:
– posiadanie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej

Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Opis placówki:
Jest to nowoczesna, świetnie wyposażona prywatna przychodnia. Posiada kilka poradni m.in. kardiologiczną, ginekologiczno-położniczą, neurologiczną.
CV prosimy przesyłać na adres rejestracja@neshealthcare.pl
Prosimy o podanie numeru referencyjnego (Nr ref. G – RAD)
Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

NES Healthcare jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku brytyjskim i ponad 5-letnim doświadczeniem w Polsce.

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , ,