Oferta pracy: LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Art Estetyka Medycyna Estetyczna poszukuje do swojej siedziby w Łodzi

Lekarza Medycyny Estetycznej

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:
wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak:
•       podanie toksyny botulinowej
•       wstrzykiwanie wypełniaczy
•       mezoterapia igłowa
•       lipoliza Aqualyx
•       Radiesse
•       nici hialuronowe
•       nici PDO
•       osocze bogatopłytkowe

Wymagania:
•       uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny
•       certyfikaty uprawniające do wykonywania ww. zabiegów
•       ubezpieczenie OC obejmujące wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej
•       doświadczenie poparte praktyką przy wykonywaniu ww. zabiegów
•       mile widziany lekarz medycyny estetycznej
•       profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami
•       stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach

Oferujemy:
•       umowę o współpracy
•       elastyczne godziny pracy
•       przyjazną atmosferę w pracy
•       atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres mailowy: info@artestetyka.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

LEKARZE, MEDYCYNA ESTETYCZNA, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , , , , , ,