Oferta pracy: Lekarz POZ – Poznań

Pracodawca: Scanmed Multimedis S.A.
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz POZ
Kraj: Polska
Miasto: Poznań
Adres e-mail: rekrutacja@multimedis.pl
Nr telefonu: 12 629-89-10

Scanmed Multimedis S.A. – jeden z największych dostawców prywatnych usług medycznych w Polsce poszukuje osoby na stanowisko: LEKARZ  POZ
Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań i obowiązków
•       Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza oraz wytycznymi  zawartymi w odrębnych przepisach
•        Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów jednostek POZ
•       Udzielanie pacjentom wyczerpujących informacji na temat stanu ich zdrowia i postępowania w trakcie leczenia
•       Prowadzenie dokumentacji lekarskiej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych oraz zasadami obowiązującymi w POZ

Wymagania:
•       Dyplom
•       Prawo wykonywania zawodu
•       Minimum 2 lata na stanowisku lekarza
•       Orientacja na pacjenta/klienta zewnętrznego i wewnętrznego
•       Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
•       Umiejętność organizacji  pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:
•       Elastyczne formy zatrudnienia
•       Pracę w aktywnym i wymagającym środowisku

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą jako poufne.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz U nr 133,poz 883”)

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , ,