Oferta pracy: Poszukiwany lekarz dermatolog (woj. lubelskie)

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego Klienta – prywatnej Przychodni poszukuje

Lekarza dermatologa

Nr ref. L- DERM.

Lokalizacja: woj. lubelskie

Opis stanowiska
– obsługa pacjentów przychodni

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie na kontrakcie
– elastyczny czas pracy

Wymagania:
– posiadanie specjalizacji z dermatologii
– uprawnienia do obsługi lasera CO2 – warunek niezbędny
– co najmniej sześcioletni staż w zawodzie

Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Opis placówki:
Placówka świadczy usługi medyczne zarówno w ramach kontraktów z NFZ, jak i dla pacjentów komercyjnych m.in. w zakresie ginekologii, stomatologii, dermatologii.

CV wraz z podaniem nr referencyjnego L- DERM. prosimy przesyłać na adres rejestracja@neshealthcare.pl

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Więcej naszych ofert pracy można znaleźć na

NES Healthcare jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku brytyjskim i ponad 5-letnim doświadczeniem w Polsce.

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , ,