Oferujemy pracę: PIELĘGNIARKA (Niemcy)

Pracodawca: Agencja Pracy Creative HR
Stanowisko / Specjalizacja: PIELĘGNIARKA (Niemcy)
Kraj: Niemcy
Miasto:
Adres e-mail: hubert@creativehr.pl
Nr telefonu:
Treść ogłoszenia: Agencja Pracy Creative HR
Nr w rej. Agencji Zatrudnienia: 7870

www.creativehr.pl

Agencja Pracy Creative HR dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA (Niemcy)

Nr ref.: PIELEGNIARKA/GER/2012
Lokalizacja: NIEMCY
Rodzaj pracy: stała
Ilość wakatów: 5

Wymagania:
– ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo – dyplom (minimum 3 letnia szkoła)
– wieloletnie doświadczenie zawodowe
– wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
– otwartość i umiejętność pracy w grupie
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– talent organizacyjny

Zadania:
– kompleksowa opieka i wspieranie ludzi chorych przebywających w odizolowanych pomieszczeniach, podłączonych do specjalistycznej aparatury
– opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza
– wsparcie przy rehabilitacji
– tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji
– przeprowadzanie konsultacji wg. § 7a kodeksu (=Sozialgesetzbuch)
– pomaganie i wspieranie ludzi chorych/starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Oferujemy:
– Po 3-letniej szkole/dyplomowana (z nostryfikacją dyplomu) pielęgniarka  12,50 € – 14,50 € /za godzinę brutto, dodatkowo 0,50 € do 2,00 € dieta netto/za każdą przepracowaną godzinę-zatrudnienie na terenie Niemiec.
– U pracowników, którzy podróżują – zakwaterowanie i koszty podróży opłaca pracodawca.

Osoby zainteresowane uprzejmie proszę o przeslanie CV w języku polskim i niemieckim wraz ze zdjęciem na adres e-mail:

hubert@creativehr.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , ,