OPIEKUN OSÓB STARSZYCH – praca w Niemczech

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

(miejsce pracy: Niemcy)

Zakres obowiązków:
• opieka pielęgniarska osób strasznych w ośrodkach Altenheim
• udzielanie wsparcia psychicznego podopiecznym
• inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe – magister pielęgniarstwa
• dyplom uzyskany po 2004 roku
• nostryfikacja dyplomu
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekuna
• znajomość języka niemieckiego potwierdzona egzaminem językowym na poziomie B2

Oferujemy:
• stabilną pracę w dobrych warunkach
• zatrudnienie na warunkach niemieckich, z pełnym zapleczem socjalnym
• opłacone zakwaterowanie
• atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim na adres: praca@globalforce.pl W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: OOS/N/02/14.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

OPIEKUNKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , ,