PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ/ POMOC PIELĘGNIARSKA – NIEMCY

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ/ POMOC PIELĘGNIARSKA

Miejsce pracy: Niemcy

Opieka stacjonarna lub mobilna (domy opieki, szpitale, kliniki)

W imieniu niemieckiego pracodawcy poszukujemy kandydatów z udokumentowanym doświadczeniem medycznym na stanowisko: PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ/ POMOC PIELĘGNIARSKA

Zakres obowiązków:
Pielęgnacja i opieka nad pacjentami wg ustalonego planu i aktualnego stanu zdrowia
Monitorowanie, podawanie leków
Współpraca z lekarzami i z personelem medycznym
Sporządzanie dokumentacji
Wsparcie społeczno – psychologiczne

Wymagania:
Wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem ( mile widziany licencjat lub magister)
Dobra znajomość języka niemieckiego
Aktualne prawo wykonywania zawodu
Dyspozycyjność na długi okres czasu
CV w języku niemieckim + foto
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Umowę o prace na warunkach niemieckich
Prace na długi okres czasu
Możliwość rozwoju zawodowego
Kurs języka niemieckiego ukierunkowany na przyswojenie medycznej terminologii

Jeśli jesteś zainteresowana/y oferta, prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem i tytułem „Pielęgniarki – Niemcy” na adres: info@human-talent.nl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

NIEMCY, PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , , ,