Poszukuję pielęgniarek do pracy

Poszukujemy pielęgniarek do pracy w Irlandii !!!

Oferujemy:
– umowa o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia ,
– pielęgniarka może sama podjąć decyzje, gdzie będzie chciała mieszkać i pracować: Cork, Dublin lub Galway,
– w zależności od doświadczenia i poziomu angielskiego stawka wynosi 16-19 e/netto
– stała ilość godzin.(40 godzin tygodniowo) z możliwością nadgodzin,
– płatny urlop ( 20-22 dni w ciągu roku)
– pracodawca pomaga w znalezieniu taniego zakwaterowania, wypłaca zaliczki oraz pomaga w wypełnianiu różnego formalności

WYMAGANIA:
– co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (od A2 do B1)
– dyplomowana pielęgniarka
– pielęgniarka bez przerwy w wykonywaniu zawodu dłuższej niż 5 lat

OPIS STANOWISKA:
– praca ta odbywać się będzie w klinice szpitalnej , domach opieki oraz pielęgniarskiej opiece domowej.
– Na początku pielęgniarka pracuje jako asystent opieki zdrowotnej w celu przyuczenia się do pracy i podszkolenia języka angielskiego przez okres ok. 3 m-cy
– Jeśli pielęgniarka nie jest zarejestrowana w Izbie Pielęgniarskiej to pracodawca pomaga w zarejestrowaniu (rejestracja trwa ok. 3 m-cy)

WAŻNE!!!
Każda pielęgniarka będzie musiała przejść telefoniczną rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą w języku angielskim.
Proponujemy doszkolenie języka w naszej szkole językowej lub drogą internetową.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 512 512 107 lub przesłanie CV na adres praca@elim.com.pl .

IRLANDIA, IRLANDIA, PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,