Praca dla lekarza dermatologa

praca dla lekarza dermatologa

Art Estetyka Medycyna Estetyczna poszukuje do swojej siedziby w Łodzi

Lekarza Dermatologa

Miejsce pracy: Łódź, Gdańska 80
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • konsultacje pacjentów w zakresie problemów dermatologicznych
  • dermatoskopia
  • wykonywanie zabiegów fototerapii

Wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny ze specjalizacją dermatolog
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami
  • stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach

Oferujemy:

  • umowę o współpracy
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu:info@artestetyka.pl .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

DERMATOLOG, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , , , , , ,