Praca dla opiekunek(ów) / pielęgniarek(ży) – Holandia / Niemcy

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy aktualnie opiekunek(ów)/pielęgniarek(zy) do opieki nad osobami starszymi zarówno w domach prywatnych jak i w ośrodkach spokojnej starości. W zależności od doświadczenia.

Miejsce pracy:
• Szpitale
• Domy opieki

Warunki pracy:
• 35 h w tygodniu (z możliwością nadgodzin)
• Praca na trzech zmianach, praca także w weekendy
• Obowiązki zmienne, zależnie od zmiany

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:
• Podstawowa opieka (podawanie posiłków, mycie) oraz czynności pielęgniarskie (zmiana opatrunków itp.)
• Kontakt z lekarzami oraz rodzinami

Wymagania:
• Doświadczenie
• Wykształcenie kierunkowe
• Min. Dobra znajomość języka niemieckiego (mile widziany certyfikat), angielskiego albo niderlandzkiego

Oferujemy:
• Legalna pracę na terenie Niemiec/Holandii
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie

Zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt: joanna.sadowska@pran.pl

OPIEKUNKI, PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,