Praca: Pielęgniarka 2300 Euro/mies. praca w Niemczech

Pracodawca: Trust Consulting HR
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka  2300 Euro/mies. praca w Niemczech
Kraj: Niemcy
Miasto: Frankfurt nad Menem
Adres e-mail: marketing@trustconsulting.pl
Nr telefonu: 604941146

Trust Consulting HR od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka  2300 Euro/mies. praca w Niemczech
miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem

Zadania:
opieka nad osobami starszymi (zadania typowe dla pielęgniarki)

Wymagania:
wykształcenie wyższe – magister lub licencjat pielęgniarstwa,
znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny (certyfikat B1)

Oferujemy:
umowę o pracę na czas nieokreślony,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dodatkowo płatna praca w dni wolne oraz w nocy,
premie comiesięczne,
premia za polecenie nowego pracownika,
dopłata do kosztów związanych z opieką nad dziećmi,
pokrycie kosztów komunikacji miejskiej,
możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych,
szkolenia,
na początku możliwość zakwaterowania, a następnie pomoc w znalezieniu mieszkania.

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
marketing@trustconsulting.pl
Tel. 61 662 80 00, 604 941 146

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , ,