Praca w Niemczech: Opiekun osób starszych

Pracodawca: von Caprivi GmbH Fachpersonal
Stanowisko / Specjalizacja: opiekun osób starszych
Kraj: Niemcy
Miasto:
Adres e-mail: dominika.smetek@voncaprivi.de
Nr telefonu: 0049 711 34 252 114
Poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun osób starszych w domach opieki oraz domach spokojnej starości
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
• dyplom ukończenia szkoły o kierunku medycznym lub długoletnie doświadczenie w opiece poświadczone referencjami,
• cierpliwość i przyjazne usposobienie.

Oferujemy:
• urozmaicone zadania  w różnych obszarach,
• legalną pracę poświadczoną umową o pracę na cyas nieokreślony
• wysokie zarobki
• zwrot kosztów podróży,
• zakwaterowanie,
• pełne ubezpieczenie od 1 dnia pracy,
• obowiązkowy dokument A1,
• wsparcie naszej firmy w rozwiązywaniu bieżących problemów,

Oferujemy pomoc w nostryfikacji dyplomu.

Prosimy o przesłynie pełnej aplikacji: CV w j. niemieckim, kopie dyplomów (jeśli możliwe), referencje w j. niemieckim

OPIEKUNKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica