Pracownik administracyjny do obsługi mobilnej pracowni medycznej

Poszukujemy:

Pracownika administracyjnego do obsługi mobilnej pracowni medycznej.

Praca na terenie województw (śląskie, małopolskie ,mazowieckie, podkarpackie).
Wymagania:
– wykształcenie min średnie,
– dyspozycyjność praca w delegacji od pn-pt,
– prawo jazdy kat B-doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
– umiejętność pracy w zespole,
– kultura osobista.

Oferujemy:
– Szkolenia przygotowujące do samodzielnej  pracy.
– Dogodna forma zatrudnienia.
– Atrakcyjny system wynagradzania.
– Terminowo wypłacane  wynagrodzenie.
– Samochód służbowy laptop telefon.

Zadania:
– rejestracja pacjentów do badania,
– przygotowywanie pacjenta do badania,
– uzupełnianie dokumentacji medycznej,
– prowadzenie korespondencji,
– dbanie o wizerunek firmy.

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z medycyną.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv biuro.medic@wp.pl

ADMINISTRACJA, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , ,