Oferta pracy: Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej – Gorzów Wlkp.

Pracodawca: Audit Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej
Kraj: Polska
Miasto: Gorzów Wlkp.
Adres e-mail: katarzyna.skrzypinska@audit.com.pl
Nr telefonu: 0957351717
Treść ogłoszenia:

Dla naszego Klienta poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

LEKARZ PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ
/miejsce pracy: okolice Gorzowa Wlkp., woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•       Przyjęcia pacjentów i obsługa w zakresie POZ
•       Diagnostyka
•       Leczenie
•       Wydawanie skierowań do poradni specjalistycznych
•       Orzekanie o niezdolności do pracy
•       Wydawanie zaświadczeń lekarskich

WYMAGANIA:

•       Wykształcenie wyższe, wydział lekarski Akademii Medycznej
•       Prawo do wykonywania zawodu
•       Doświadczenie zawodowe
•       Specjalizacja z interny, pediatrii, ogólna lub medycyny rodzinnej lub możliwość specjalizowania się

OFERUJEMY:
•       Mieszkanie
•       Pracę w przyjaznym zespole
•       Mile widziane małżeństwo

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mailowy:  violetta.panasiuk@audit.com.pl

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA