Poszukujemy do współpracy lekarzy internistów, pediatrów oraz stomatologów.

Grupa Zdrowie Susz Sp. z o.o. poszukuje do współpracy lekarzy internistów, pediatrów oraz stomatologów.

Oferujemy pracę w zespole z 20-letnim doświadczeniem, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wsparcie rozwoju zawodowego.
Zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Nr telefonów: 538 637 835 lub 660 486 100, adres e-mail: susz@grupazdrowie.pl
Pracodawca: Grupa Zdrowie Susz Sp. z o.o.
Stanowisko: lekarz
Miasto: Grupa Zdrowie Susz Sp. z o.o., ul. Wybickiego 9, 14-240 Susz

INTERNISTA/LEKARZ MEDYCYNY RODZINNEJ

Jeśli jesteś czynnym zawodowo lekarzem z tytułem lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem po 2. Roku specjalizacji
Oferujemy Ci:
• Elastyczne, wybrane przez Ciebie godziny pracy
• Dowolne miejsce wykonywania obowiązków
• Pełną obsługę administracyjną. Zadbamy dla Ciebie o większość obowiązków administracyjnych, abyś nie tracił czasu na formalności.
• Pełne grafiki. To my znajdziemy pacjentów dla Ciebie.
• Współpracę z radą medyczną złożoną z najwyższej klasy specjalistów
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
• ZERO kosztów po Twojej stronie
Twoje zadania:
• udzielanie konsultacji telemedycznych zgodnie ze standardami jakości opracowanymi przez naszą organizację
• dbałość o wysokie standardy medyczne wykonywanych konsultacji
• terminowość, rzetelność i wysoka etyka pracy
Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca napisz, zadzwoń lub pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.
Zapraszam do kontaktu:
Global Teleclinic & Assistance
Magdalena Bodis
Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Medycznej
Telefon: 537 557 756
Pracodawca: Global Teleclinic & Assistance
Stanowisko: INTERNISTA/LEKARZ MEDYCYNY RODZINNEJ

Zatrudnię lekarza do pracy w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej w Zielonce.

Liczba dyżurujących lekarzy na dyżurze: 2, liczb dyżurujących pielęgniarek: 2. Miła atmosfera, dobry dojazd (5 minut piechotą od stacji PKP).
Rodzaj umowy: własna działalność gospodarcza, stawka godzinowa : do uzgodnienia.
Uprzejmie proszę o przesyłanie CV na adres: benessa@outlook.com.
Pracodawca: BENESSA S.C
Stanowisko: Lekarz (specjalista lub w trakcie specjalizacji)
Miasto: Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna w Zielonce

Lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji z neurologii

Jesteś specjalistą lub w trakcie specjalizacji z neurologii ? Mamy dla Ciebie propozycję rozwoju zawodowego, finansowego i naukowego w obszarze epileptologii.

Dołącz do zgranego zespołu neurosphera.pl i rozpocznij z nami nowy rozdział w leczeniu padaczki!
Co oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie – przy pracy w pełnym wymiarze godzi. od 15 do 32 tys. brutto w żelazności od Twojego doświadczenia zawodowego
– Budżet szkoleniowy w wysokości do 4400 zł miesięcznie!
Elastyczne, dopasowane do Twoich potrzeb warunki współpracy (rodzaj umowy oraz wymiar godzinowy)
– Pracę w komfortowych warunkach, a jeśli wolisz, we własnym domu, w elastycznych godzinach pracy – realizujemy wizyty stacjonarne oraz online
– Wsparcie Ictala – cybernetycznego robota oraz systemu Neuroterminal
– Komfort czasu trwania wizyty lekarskiej, która trwa 30 lub 60 minut
– Przejrzystą ścieżkę kariery – promującą rozwój zawodowy i wybór Neurosphery jako podstawowego miejsca pracy
– Rozwój kwalifikacji zawodowych i naukowych: szkolenia kierunkowe, specjalistyczne oraz „miękkie”
Czekamy na Twoje zgłoszenia pod adresem: hr@neurosphera.pl  lub pod nr telefonu 504 338 805
Pracodawca: Neurosphera Centrum Terapii Padaczki
Stanowisko: Neurolog/Neurolog dziecięcy
Miasto: Warszawa, Katowice

Lekarz specjalista medycyny rodzinnej do pracy w POZ z  pacjentami dorosłymi.

Przychodnia Lekarska Onkolmed Lecznica Onkologiczna  s.c. zatrudni

lekarza specjalistę medycyny rodzinnej do pracy w POZ z  pacjentami dorosłymi.

Zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub inne. Czas pracy do uzgodnienia.
Oferujemy atrakcyjne warunki pracy.
Prosimy o przesyłanie cv na adres email:  biuro@onkolmed.pl
Pracodawca: Onkolmed Lecznica Onkologiczna
Stanowisko: Lekarz medycyny rodzinnej
Miasto: Warszawa Ursynów

Szukam pracy: Lekarz POZ (Łódź/ województwo łódzkie)

Dzień dobry, jestem lekarzem, który w październiku kończy staż podyplomowy. Od listopada chętnie podejmę pracę w POZ i/lub przy kwalifikacji do szczepień na terenie  Łodzi i okolic- dysponuje samochodem. Przed rozpoczęciem współpracy chciałabym zapoznać się z miejscem  i systemem pracy przychodni. Preferowałabym przyjmowanie dorosłych pacjentów. Mile widziane wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek lekarzy, z którymi w razie wątpliwości mogłabym się konsultować. Ukończyłam kurs kwalifikacji do szczepień OIL. Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 oraz języka niemieckiego na poziomie  B1.
Zapraszam do kontaktu.
Stanowisko: Po stażu/ Bez specjalizacji
Miasto: Łódź/ województwo łódzkie

Szukam pracy: sekretarka medyczna, rejestratorka medyczna, asystent medyczny, asystent lekarza, pomocnik lekarza.

Cześć! Jestem pediatrą z Ukrainy. Nie mam jeszcze doświadczenia zawodowego, ale chcę je zdobyć w Polsce. W 2018 r. otrzymałam dyplom ukończenia ZSMU, w 2020 r. – certyfikat na staż. Teraz jestem w trakcie weryfikacji dyplomu lekarza. Pod koniec października muszę wyjechać do Polski na roczną wizę pracowniczą. Szukam pracy w polskiej klinice lub szpitalu jako asystent medyczny, sekretarka lub asystent lekarza. Z podalszym zatrudnieniem na staż podyplomowy. Wolę szpitale miasta Wrocław. Dziękuję
Stanowisko: sekretarka medyczna, rejestratorka medyczna, asystent medyczny, asystent lekarza, pomocnik lekarza.
Miasto: Wrocław

Poszukujemy lekarzy do pracy w specjalistycznych zespołach ratownictwa medycznego.

SPZOZ Sądeckie Pogotowie Ratunkowe poszukuje

lekarzy do pracy w specjalistycznych zespołach ratownictwa medycznego.

Wymagania: zgodnie z ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.
Wynagrodzenie: do negocjacji.
Aplikacje proszę wysyłać na adres e-mail: sekretariat@spr.pl
Osoba do kontaktu: Barbara Duszyńska lub Waldemar Kubiński.
Telefon kontaktowy: 18/442-09-49.
Pracodawca: SPZOZ Sądeckie Pogotowie Ratunkowe
Stanowisko: Lekarz systemu
Miasto: Nowy Sącz, Krynica-Zdrój

Oferty pracy dla lekarzy, pielęgniarek, personelu medycznego. Praca w medycynie.