Lekarz Rodzinny – oferta pracyw Szwajcarii

Pracodawca: Obiettivo Lavoro Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz Rodzinny
Kraj: Szwajcaria
Miasto: –
Adres e-mail: warszawa@ol-polska.pl
Nr telefonu: 226373211

Naszym Klientem jest właściciel placówek medycznych na terenie Szwajcarii.

Zakres obowiązków:
•       Zapewnienie podstawowej opieki zdrowotnej dla pacjentów,
•       Przeprowadzanie wywiadu medycznego, diagnozowanie pacjentów, analiza historii choroby, analiza wyników badań, wskazanie właściwych metod leczenia,
•       Przeprowadzanie kuracji prewencyjnych,
•       Bieżące aktualizowanie swojej wiedzy na temat nowych leków, metod leczenia.
•       Zachowanie zasad poufności i bezstronności.

Wymagania:
•       Ukończone studia medyczne + specjalizacja ogólna medyczna bądź internistyczna
•       Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy jako samodzielny lekarz
•       Biegła znajomość języka niemieckiego (certyfikat B2 i wyższy)
•       Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
•       Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
•       Stałe warunki zatrudnienia
•       Maksymalnie 50 godzin pracy (włączając w to dyżury telefoniczne i wizyty domowe)
•       Tylko dzienne zmiany
•       Nowoczesny osprzęt medyczny
•       Atrakcyjne wynagrodzenie
•       Dalsze możliwości szkoleń i rozwoju

Miejsce pracy: Niemiecka część Szwajcarii, w pobliżu dużych miast

***Wymagane jest CV w języku angielskim oraz niemieckim***
 Prosimy przesłać na adres: warszawa@ol-polska.pl

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,