Higienistka/Asystentka Stomatologiczna – Poznań

Pracodawca: Trust Consulting HR
Stanowisko / Specjalizacja: Higienistka/Asystentka Stomatologiczna
Kraj: Polska
Miasto: Poznań
Adres e-mail: rekrutacja@trustconsulting.pl
Nr telefonu: 604941 146

Trust Consulting HR od ponad 13 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do
każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach.
Obecnie dla Naszego Klienta Prywatnej Kliniki Medycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Higienistka/Asystentka Stomatologiczna
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
-czynne asystowanie w zabiegach stomatologicznych
-rozróżnianie i przygotowywanie produktów leczniczych i materiałów stomatologicznych
-samodzielne wykonywanie niektórych zabiegów profilaktyczno – leczniczych
-przechowywanie i ewidencjonowanie produktów leczniczych oraz materiałów stomatologicznych
-przechowywanie i konserwowanie urządzeń i aparatów oraz instrumentów stomatologicznych
-prowadzenie obowiązującej w gabinecie dentystycznym dokumentacji medycznej

Kwalifikacje:
-wykształcenie kierunkowe
-umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego

Klinika oferuje:
-umowę o pracę na pełen etat
-dobre warunki finansowe
-pracę w przyjaznym zespole

INNE STANOWISKA, Polska, STOMATOLODZY, SZUKAM PRACOWNIKA ,