Praca: Pielęgniarka lub Pielęgniarz – Szwajcaria

Pracodawca: Personnel Multiservice
Stanowisko / Specjalizacja: pielęgniarka
Kraj: Szwajcaria
Miasto: Różne
Adres e-mail: pm.wroclaw@prokonto.pl
Nr telefonu: 717290095

Dla naszego klienta w Szwajcarii poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka lub Pielęgniarz

Zakres obowiązków:
•       Praca w szpitalu lub domu opieki dla pacjentów
•       Zapewnienie profesjonalnej pielęgnacji i opieki
•       Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
•       Współpraca z  lekarzami i z personelem medycznym
•       Praca w zespole

Oczekiwane kwalifikacje:
•       Wykształcenie Pielęgniarskie
studium zawodowe albo studia ukończone licencjatem / magistrem
•       Również młodzi kandydaci mogą się zgłaszać
•       Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1, preferowany dyplom B2
•       Doświadczenie zawodowe
•       Dobre umiejętności komunikacyjne,  punktualność oraz pracowitość

Oferujemy:
•       Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
•       Umowę na czas nieokreślony
•       Pomoc i finansowanie przy nostryfikacji dyplomów
•       Wysoki standard życia w Szwajcarii

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:  pm@wroclaw.neo.pl

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica ,