Oferta pracy: Chemik / technik chemii – Niemcy (Bawaria)

Pracodawca: Xenon
Stanowisko / Specjalizacja: Chemik / technik chemii
Kraj: Niemcy
Miasto: Bawaria
Adres e-mail: rekrutacja@personal-km.de
Nr telefonu: 12 3592539

Personal, agencja rekrutacyjna o numerze 8310, dla swojego klienta, dużej niemieckiej firmy branży medycznej na Bawarii, poszukuje pracowników na stanowisko:

Chemik / technik chemik

Zadania:
praca w laboratorium
badanie skladu chemicznego lekow
pozostale prace laboratoryjne

Wymagania:
wykształcenie wyższe (chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne i pokrewne) lub techniczne chemiczne
mile widyiane doswiadcyenie na podobnym stanowisku
umiejętności manualne
znajomość j. niemieckiego na poziomie B2 (warunek konieczny)
opanowanie w sytuacji stresowej (pożar, wybuch, substancje toksyczne itp.)
rzetelność, lojalność, uczciwość, honorowość i punktualność
dyspozycyjność

Oferta:
Stała praca w oparciu o niemiecka umowe o prace
Praca 40 h w tygodniu plus nadgodziny
pomoc w nostryfikacji
wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy, prosimy o przysyłanie CV (w j. niemieckim) na adres rekrutacja@personal-km.de
Kandydatow informujemy, ze CV w języku innym, niż niemiecki, nie beda rozpatrywane.
Nie beda rozpatrywani również kandydaci ze slaba znajomoscia języka niemieckiego, ponieważ nostryfikacja dyplomu wymaga odbycia egzaminu z języka fachowego.

INNE STANOWISKA, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,