Pielegniarz / rka – praca w Niemczech (Bawaria)

Pracodawca: Xenon
Stanowisko / Specjalizacja: Pielegniarz / rka
Kraj: Niemcy
Miasto: Bawaria
Adres e-mail: rekrutacja@personal-km.de
Nr telefonu: 12 3592539

Personal, agencja rekrutacyjna o numerze 8310, dla swojego klienta, domu opieki nad osobami starszymi oraz szpitala, poszukuje pracowników na stanowisko:
Pielęgniarz / Pielęgniarka

Zadania:
Opieka i doglądanie pacjentów, również ciężkich przypadków leżących,
Przygotowanie i rozdawanie medykamentów,
Podstawowe czynności sprzątające

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe wyzsze pielegniarskie (mile widziane uznanie dyplomu w Niemczech)
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego -B2 (warunek konieczny)
Punktualność, dokładność, rzetelność
Prawo jazdy i własny samochód (mile widziane)

Oferta:
Praca na stałe na pełen etat (40h) w niemieckim szpitalu lub domu spokojnej starości
Praca w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony
Stawka od 8,50 Euro za godzinę plus dzienne dodatki relokacyjne
Mieszkanie w pobliżu miejsca pracy, zapewniane przez pracodawcę
Praca zmianowea też w weekendy
pomoc w nostryfikacji dyplomu

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy, prosimy o przysyłanie CV w j. niemieckim na adres rekrutacja@personal-km.de
Kandydatow informujemy, ze CV przyslane w języku innym, niż niemiecki nie beda rozpatrywane.
Nie beda rozpatrywane kandydatury osob ze slaba znajomoscia języka niemieckiego, ponieważ nostryfikacja wymaga zdania egzaminu z języka fachowego.

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , ,