Dyrektor ds. Lecznictwa

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko :

ZADANIA:
• Nadzór i koordynowanie działalności Spółki w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej.
• Nadzór nad zapewnieniem przez komórki organizacyjne działalności podstawowej spełniania wymogów określonych przepisami prawa i warunkami realizacji świadczeń opieki zdrowotnej określonymi przez płatników.
• Nadzorowanie pracy podległych komórek organizacyjnych w zakresie prawidłowości wykonywanych zadań, w tym efektywności i optymalizacji kosztów.
• Dokonywanie oceny stanu organizacyjnego i działalności poszczególnych oddziałów pracowni i innych komórek pomocniczych.
WYMAGANIA:
• Lekarz specjalista (II stopień), posiadający aktualne prawo wykonywania zawodu
• MBA, studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w ochronie zdrowia lub zasobami ludzkimi lub 10-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z organizacją trybu pracy oddziału szpitalnego, prowadzeniem dokumentacji medycznej, gospodarki materiałowej i lekowej
• wysoka świadomość fachowa połączona z wysoką etyką zawodową.
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz doskonała współpraca w zespole
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
• Realne możliwości rozwoju zawodowego
• Dodatek do mieszkania do 1 roku czasu
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• System benefitów pozapłacowych
Stanowisko / Specjalizacja: Dyrektor ds. Lecznictwa
Miejsce pracy: Słupsk
Nr telefonu: 059 8460632
ADMINISTRACJA, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , ,