Asystentka Stomatologiczna

Klinika Stomatologia Kuźmińscy istnieje od 1996r. Charakteryzuje
nas przede wszystkim troska o wszystkich Pacjentów, kierujemy się ich zadowoleniem. Stosujemy uznane i nowatorskie metody leczenia, jedynie sprawdzone materiały oraz nowoczesny sprzęt.

Obowiązki:
• przygotowanie gabinetu do pracy
• asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
• przygotowanie narzędzi i sterylizacja
dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami
• umiejętność pracy w zespole
• chęć nauki
• zaangażowanie
• dyspozycyjność
• odpowiedzialność, dokładność, punktualność
Mile widziane doświadczenie, ewentualne wykształcenie kierunkowe
(asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna)

Oferujemy:
• praca na pełen etat
• praca w młodym, wykwalifikowanym zespole
• praca w renomowanej praktyce stomatologicznej stosującej
nowoczesne metody pracy
możliwość rozwoju
bezpłatne leczenie stomatologiczne
karta sportowa

Pracodawca: Stomatologia Rodzinna MMK
Stanowisko / Specjalizacja: Asystentka Stomatologiczna
Miejsce pracy: Łódź

Adres e-mail: marta.klys.mmk@gmail.com
Nr telefonu: 607186668

Bez kategorii