Centrum Medyczne VERITAMED zatrudni lekarzy specjalistów

Centrum Medyczne VERITAMED jest placówką nastawioną na najwyższą jakość obsługi Pacjentów. Nasi Pacjenci traktowani są z należytą uwagą oraz mogą liczyć na kompleksową opiekę medyczną. Zespół wykwalifikowanych lekarzy dołoży wszeklich starań aby pomóc w rozwiązaniu problemów zdrowotnych każdego Pacjenta, który się do nas zgłosi.
Centrum Medyczne położone jest w okolicy Placu Bankowego, gdzie dojazd różnymi środkami lokomocji jest bardzo dogodny. Bliskość Metra, Autobusów oraz kilku linii Tramwajów umożliwia szybkie dotarcie z każdego punktu w Warszawie

Proponujemy szeroki zakres Specjalizacji oraz świadczymy usługi medyczne z zakresu diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej.

Do naszego Centrum Medycznego poszukujemy Lekarzy poniższych specjalności :

• DIABETOLOG
• ENDOKRYNOLOG
• LARYNGOLOG
• KARDIOLOG
• PEDIATRA
• PROKTOLOG
• PSYCHIATRA
• ORTOPEDA
• UROLOG

Opis stanowiska:
• udzielanie świadczeń medycznych na terenie Warszawy (ul. Długa27), w tym przyjmowanie, diagnozowanie, terapia Pacjentów oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
• posiadanie jednej z wymienionych specjalizacji
• czynne prawo wykonywania zawodu
• nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
• prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
• podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• umowę cywilnoprawną o współpracy
• batrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Veritamed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”.

Miejsce pracy: Warszawa
Adres e-mail: rekrutacja@veritamed.com
Nr telefonu: 796588888

ENDOKRYNOLOG, KARDIOLOG, LARYNGOLOG, LEKARZE, ORTOPEDA, PEDIATRA, Polska, PSYCHIATRA, SZUKAM PRACOWNIKA, UROLOG , , , , , , , , , ,