Dam pracę: Lekarz Stomatolog – Kielce

Pracodawca: Centrum Stomatologiczne w Kielcach
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz Stomatolog
Kraj: Polska
Miasto: Kielce
Adres e-mail: k.aniskiewicz@pgbhr.com
Nr telefonu: 509 998 665

Obowiązki:

– Świadczenie usług specjalistycznych w prywatnym Centrum Stomatologicznym

Kwalifikacje:

– Wykształcenie medyczne;
– Specjalizacja w zakresie stomatologii;
– Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata);
– Aktualne prawo do wykonywania zawodu.

Firma oferuje:

– Elastyczne godziny pracy;
– Forma zatrudnienia do uzgodnienia według preferencji;
– Dodatkowe szkolenia w zakresie stomatologii i medycyny;
– Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
– Niezbędne narzędzia pracy;
– Konkurencyjne wynagrodzenie;
– Komfortowe warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
k.aniskiewicz@pgbhr.com (z nr Ref.: S-1111-Kielce-MF w tytule wiadomości). Bądź o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (61) 85 33 141, 509 998 665

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA