Oferta pracy: Kierownik oddziału pielęgniarskiego – Szwajcaria (Zurich)

Pracodawca: euspecjalista.eu
Stanowisko / Specjalizacja: Kierownik oddziału pielęgniarskiego
Kraj: Szwajcaria
Miasto: Zurich
Adres e-mail: info@euspecjalista.eu
Nr telefonu: 0048790800061

 Co należy do Twoich obowiązków?
 Jako siła przywódcza w dziedzinie opieki jesteś odpowiedzialny za fachowy rozwój podlegającego Ci personelu. Wspierasz studentów podczas praktyk, kierujesz nimi i wpierasz ich procesy naukowe. Możemy liczyć na Twoje wsparcie w różnorodnych projektach badawczych. Tym sposobem dokonuje się Twój wkład w ulepszenie jakości pielęgnacji.

 Czego od Ciebie oczekujemy?
 – wykształcenia jako pielęgniarz, pielęgniarka
 – odpowiedniego wykształcenia z dziedziny zarządzenia, kierowania zespołem ludzi
 – doświadczenia na stanowisku kierowniczym
 – zmysłu pedagogicznego
 – wysokich zdolności przywódczych oraz fachowych
 – dobrej znajomości komputera
 – dobrej znajomości języka niemieckiego

 Co Tobie oferujemy?
 – ambitne zadania
 – wysoką odpowiedzialność oraz kompetencje
 – zmotywowany zespół, który cieszy się na współpracę z Tobą
 – starannego prowadzenia
 – dopasowane czasowo warunki zatrudnienia
 – możliwości dalszego kształcenia się i kursów dokształcających

 Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

 Miejsce pracy: 8000 Zurich/ ZH
 Zatrudnienie: stałe
 Termin rozpoczęcia pracy: po uzgodnieniach

 euspecjalista.eu – oferty pracy w Szwajcarii

INNE STANOWISKA, PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica