Lekarz chirurg do pracy w Poradni chirurgii ogólnej

Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. zatrudni

lekarza chirurga do pracy w Poradni chirurgii ogólnej:

Opis stanowiska:

• Świadczenie usług w Poradni chirurgii ogólnej.
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

• Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej lub w trakcie specjalizacji po I roku za zgodą kierownika specjalizacji.
• Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
• Prawo wykonywania zawodu.
• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia.
• Różne formy zatrudnienia.
• Duże możliwości rozwoju zawodowego.
• Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.
Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl lub kontakt pod nr tel.: 516049477.
CHIRURG, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , ,