Lekarz chirurg

Specjalizacja: Chirurgia ogólna

Szpital Powiatowy Gajda Med w Pułtusku podejmie współpracę z lekarzem chirurgiem.

Opis stanowiska

·        Świadczenie usług na Oddziale Chirurgii Ogólnej w ramach ordynacji i na dyżurach.

·        Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

·        Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • ukończona specjalizacja lekarska lub przynajmniej połowa specjalizacji (przy pozytywnej rekomendacji kierownika specjalizacji),
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych

Oferujemy:

  • elastyczny system zatrudnienia
  • możliwość robienia specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się Grupie Medycznej Gajda Med.
  • przyjazną atmosferę,

Aplikacje prosimy wysyłać drogą mailową na adres magda.galczynska@gajdamed.pl lub prosimy o kontakt na numer telefonu 728 334 317.

CHIRURG, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , ,