Oferta pracy: Lekarz – koordynator (Rehabilitant) – Warszawa

Pracodawca: Europ Assistance Polska Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz – koordynator (Rehabilitant)
Kraj: Polska
Miasto: Warszawa
Adres e-mail: jolanta.poreda@europ-assistance.pl
Nr telefonu: 022 205 50 00

Europ Assistance Polska, filia międzynarodowej grupy z branży ubezpieczeniowej, jednej z wiodących na świecie na rynku usług assistance, poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator Medyczny – Lekarz rehabilitant

Oczekiwania wobec Kandydatów:
• wykształcenie wyższe medyczne,
• doświadczenie w rehabilitacji osób po wypadkach i osób niepełnosprawnych
• dobra znajomość języka angielskiego,
• znajomość zagadnień z zakresu medycyny ubezpieczeniowej,
• obsługa komputera,
• bardzo dobre zdolności interpersonalne,
• zdolność do szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych,
• wysoka kultura osobista.

Za dodatkowe atuty uznamy:
• doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w ocenie ryzyka ubezpieczeniowego,

Zakres obowiązków:
• analiza i ocena sytuacji medycznej we współpracy z lekarzem prowadzącym,
• podejmowanie decyzji medycznych dotyczących terapii,
• szacowanie zasadności kosztów w ramach udzielanej pomocy,
• wsparcie merytoryczne przy wdrażaniu nowych usług i produktów medycznych.

Oferujemy:
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej,
• możliwość niesienia pomocy innym,
• elastyczny czas pracy (praca zmianowa),
• atrakcyjne wynagrodzenie.

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA