Lekarz Medycyny Pracy – Falck Warszawa Mokotów

praca lekarz medycyna pracyFALCK  jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Do Centrum Medycznego zlokalizowanego przy ulicy Marynarskiej 13 w Warszawie poszukujemy:
LEKARZA MEDYCYNY PRACY

Zakres obowiązków:
• Konsultacje lekarskie pacjentów w ramach medycyny pracy

Wymagania:
• Lekarz ze specjalizacją z medycyny pracy

Informacje dodatkowe:
• Lokalizacja: Warszawa, ul. Marynarska 13 • Oferujemy estetyczne, nowocześnie wyposażone wnętrza i parking podziemny • Wymiar czasu pracy: 1 raz w tygodniu

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt pod numerem 510 202 208 lub emailowy kadry@falck.pl

LEKARZE, MEDYCYNA PRACY, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , ,