Lekarz POZ zainteresowany specjalizacją z medycyny rodzinnej.

praca lekarz medycyny

Do zespołu opieki POZ „Zdrowe Życie” poszukujemy Kandydatów na stanowisko

lekarza POZ zainteresowanego specjalizacją z medycyny rodzinnej.

Poszukujemy proaktywnych, zaangażowanych osób z doświadczeniem w obszarze podstawowej opieki zdrowotnej. Na tym stanowisku musisz wykazać się wiedzą i umiejętnościami, a także wziąć odpowiedzialność za pacjentów.

Twoje obowiązki:

  • samodzielne przyjmowanie pacjentów
  • realizacja wizyt domowych
  • obsługa oprogramowania SOMED
  • wystawianie zaświadczeń lekarskich
  • utrzymywanie relacji i obsługa bieżących pacjentów
  • współpraca z zespołem – koordynowanie zadań pracowników mniej doświadczonych

Czego oczekujemy:

  • posiadania aktualnego prawa wykonywania zawodu lekarza medycyny
  • doświadczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej
  • pełnego zaangażowania i determinacji w dążeniu do realizacji celu
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności przekazywania wiedzy oraz koordynowania pracy personelu pielęgniarskiego
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz w budowaniu relacji
  • dobrej znajomości pakietu Office
  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu

Co oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę kontraktową
  • wynagrodzenie na poziomie 10000 – 15000 zależne od kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w nowoczesnej placówce znajdującej się w najczystszym i najpiękniejszym pod względem przyrody miejscu w Polsce
  •           możliwość przejęcia kierownictwa

Centrum medyczne w Łysych to nowoczesna placówka medyczna o powierzchni około 700 m2, znajdująca się na północy Mazowsza. W skład centrum wchodzi też filia w miejscowości Zalas oddalona o 6 km. Tereny te inaczej zwane „Zielonymi płucami Polski” odznaczają się niskim stopniem zaludnienia, czystym powietrzem oraz unikatowym środowiskiem co składa się na wysoką atrakcyjność tego obszaru. Ponadto W ramach Centrum medycznego oferujemy kompleksową opiekę Zdrowotną w ramach NFZ: POZ, rehabilitację, stomatologię, aptekę oraz opiekę ginekologiczną w ramach gabinetu prywatnego.

Zainteresowany?

Zapraszamy do aplikowania!

tel: 608031371

Koniecznie zajrzyj również na naszą stronę www.cmlyse.pl

LEKARZE, MEDYCYNA RODZINNA, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA ,