Lekarz – praca Austria, Szwajcaria, Niemcy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG – lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lekarze różnych specjalizacji

Opis stanowiska:
• Praca lekarza różnych specjalności w klinikach i szpitalach w Niemczech lub Austrii oraz Szwajcarii
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe – medyczne, specjalistyczne,
• Aktualne prawo wykonywania zawodu,
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2-C1
• Zainteresowanie podjęciem pracy za granicą na dłuższy okres czasu lub emigracją do Niemiec, Austrii lub Szwajcarii
• Otwartość, zaradność, pozytywne nastawienie,
• Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych w języku polskim i niemieckim.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stałe zatrudnienie/umowa o pracę w nowoczesnych klinikach i szpitalach na terenie Niemiec, Austrii lub Szwajcarii
• Wsparcie w organizacji wyjazdu, organizacji kwaterunku oraz dopełnieniu wszelkich formalności na miejscu,
• Możliwość nieustannego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i językowych,
• Umowę o pracę ze wszystkimi składkami,
• Pracę długoterminową

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”

Pracodawca: Dekra Praca
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz – różne specjalizacje
Miejsce pracy: Austria, Niemcy, Szwajcaria
Adres e-mail: paulina.dzikon@dekrapraca.pl

LEKARZE, NIEMCY, SZUKAM PRACOWNIKA, SZWAJCARIA, Zagranica ,