LEKARZ – SPECJALISTA KARDIOLOG lub w trakcie specjalizacji

Intercard Sp. z o. o. z Krakowa oraz podmioty do niej należące:
Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Krośnie, Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Nowym Sączu, oraz Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej w Nowym Sączu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku

MIEJSCE PRACY:
Krosno lub Nowy Sącz
WYMAGANIA:
• aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza,
• ukończona specjalizacja w dziedzinie kardiologii, lub lekarz w trakcie specjalizacji
• umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych ,
• umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta.
ZADANIA:
• profesjonalna opieka medyczna nad Pacjentem (konsultacje, EKG wysiłkowe,  Echokardiografia, badanie EKG metodą Holtera wraz z wykonywaniem opisów)
• należyte i sukcesywne prowadzenie dokumentacji medycznej,
• dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,
• udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej.
OFERUJEMY:
• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej w wymiarze pełnego etatu,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• miłą atmosferę pracy,
• pracę w stabilnie rozwijającej się placówce medycznej, w zespole profesjonalistów.
Termin składania dokumentów:  do 20.11.2021 r.
CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko lekarza specjalisty w dziedzinie kardiologii prowadzonego przez firmę Intercard sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”
Oferty prosimy kierować na adres:
W przypadku zgłoszenia kandydatury Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Spółka Intercard Sp. z o.o.
Pracodawca: INTERCARD SP. Z O. O.
Stanowisko: lekarz – specjalista kardiologii lub w trakcie
Miasto: Krosno lub Nowy Sącz
KARDIOLOG, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA ,