Lekarz specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej

Pracodawca: Nowy Szpital Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu
Stanowisko: Lekarz Rehabilitacji Medycznej
Miasto: Nowy Szpital Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu

Opis stanowiska

– Świadczenie usług w zakresie rehabilitacji medycznej
– Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
– Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
– Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie rehabilitacji medycznej.
– Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
– Prawo wykonywania zawodu.
– Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
– Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
Oferujemy
– Stabilne warunki zatrudnienia,
– Pełnienie dyżurów,
– Duże możliwości rozwoju zawodowego,
– Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl lub kontakt pod numer telefonu: 517 369 690.
LEKARZE, Polska, REHABILITACJA, SZUKAM PRACOWNIKA , ,