Oferta pracy: Lekarz Stomatolog – Kraków

tanowisko / Specjalizacja: Lekarz Stomatolog
Kraj: Polska
Miasto: Kraków (centrum)
Adres e-mail: m.zurek@pgbhr.com
Nr telefonu: 501 026 725
PGB Human Resources w imieniu krakowskiego centrum stomatologicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lekarz Stomatolog
Miejsce pracy: Kraków – centrum

Zakres obowiązków:
– świadczenie specjalistycznych usług stomatologicznych w prywatnym Centrum Stomatologicznym;
– przeprowadzanie zabiegów związanych z endodoncją, implantoprotetyką;
– wykonywanie nadbudów protetycznych na implantach;
– praca z systemami rotacyjnymi, termicznymi, mikroskopem.

Wymagania:
– minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie endodoncji, implantoprotetyki;
– ukończone studia stomatologiczne;
– dodatkowym atutem będzie I lub II stopień specjalizacji.

Oferujemy:
– elastyczne godziny pracy (dostosowanie godzin pracy do możliwości pracownika);
– dodatkowe szkolenia w zakresie stomatologii i medycyny;
– możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
– niezbędne narzędzia pracy;
– konkurencyjne wynagrodzenie;
– pakiet świadczeń dodatkowych;
– komfortowe warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
m.zurek@pgbhr.com (z Nr Ref. LS-1211-Kraków-MF w tytule wiadomości).
Telefon kontaktowy:  501 026 725.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA