Lekarz urolog

Stanowisko: lekarz urolog

Wynagrodzenie : od 300 zł/h (brutto); do negocjacji w zależności od umowy
Nasze oczekiwania:
• tytuł lekarza specjalisty lub rozpoczętej specjalizacji
• prawo do wykonywania zawodu
• umiejętności obsługi komputera
• postawa pro-pacjencka
• znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• praca w nowo otwartym Centrum Diagnostyki Medycznej
• zatrudnienie w oparciu o UZ lub KG
• elastyczne godziny pracy
• wsparcie edukacyjne
• pracować zgodnie z międzynarodowymi procedurami medycznymi i standardami związanymi z opieką nad pacjentem
• praca w przyjaznej i miłej atmosferze
Obowiązki:
• Konsultacja pacjentów
• udział w programie Kompleksowego Przeglądu Zdrowia
• zapewnienie wysokich standardów medycznych w placówce
Informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoją ofertę wraz z CV.
Misją Centrum Diagnostycznego 4DNostics jest promowanie kultury profilaktyki zdrowotnej. W naszym ośrodku, w komfortowych warunkach, w ciągu zaledwie kilku godzin jednego dnia, pacjenci mogą przejść badania profilaktyczne weryfikujące ich stan zdrowia.
Otwarcie Centrum nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2023 roku.
Centrum diagnostyczne 4DNostics Sp. z o. o.
ul. Senatorska 2
00 -075 Warszawa
LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA, UROLOG ,