Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. zatrudni lekarza internistę

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. zatrudni

lekarza internistę:

Opis Stanowiska:
• Świadczenie usług w zakresie interny w Oddziale chorób wewnętrznych w ramach kontraktu z NFZ,
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania:
• Specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych,
• Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
• Prawo wykonywania zawodu,
• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów,
• Duże możliwości rozwoju zawodowego,
• Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych
Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl lub kontakt pod nr tel.: 502176133
Pracodawca: Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o.
Stanowisko: Lekarz internista
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
internista, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA