Lekarz Mikrobiolog – Niemcy (Heilbronn)

Pracodawca: PSP International Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz Mikrobiolog
Kraj: Niemcy
Miasto: Heilbronn
Adres e-mail: 21254@psp-international.pl
Nr telefonu: 22  33 18 601

Nasz zleceniodawca od ponad 20 lat prowadzi działalność na rzecz lekarzy, szpitali, instytucji publicznych oraz instytutów naukowych w zakresie usług laboratoryjnych. Do kilku placówek w różnych regionach Niemiec poszukujemy jak najszybciej osoby na stanowisko:

Lekarz Mikrobiolog
Praca na terenie Niemiec

Oczekujemy doświadczenia w pracy w laboratorium, a także znajomości procedur. Niezbędna jest praktyka w obsłudze zarówno publicznych, jak i prywatnych klientów oraz w sprawnej realizacji ich zleceń. Wymagamy specjalizacji II stopnia w zawodzie Lekarz Mikrobiolog lub pokrewnej (wirusologia itp.). Dobra znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym.

Oferujemy zatrudnienie na czas nieokreślony, jak również bardzo dobre możliwości zarobkowe. Dodatkowo nasz klient zorganizuje stosowne szkolenia, a także zapewni finansowe oraz organizacyjne wsparcie związane z przeprowadzką do Niemiec (poszukiwanie mieszkania, zwrot kosztów przeprowadzki itd.).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie w języku polskim oraz niemieckim życiorysu wraz z listem motywacyjnym, zdjęciem, oczekiwaniami finansowymi i możliwym terminem rozpoczęcia pracy, z podaniem numeru referencyjnego 21254, na podany niżej adres. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

PSP®
Oferty pracy:
www.psp-international.pl        DORADZTWO PERSONALNE PSP International Sp. z o.o.
ul. Sienna 82     00-815 Warszawa
Tel.: 22-331 86 01-03    Fax: 22-620 99 90
e-mail: 21254@psp-international.pl

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

 

 

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , , , , ,

Comments are closed.