Oferta pracy dla lekarza specjalisty: Rehabilitacja / Ortopedia / Neurologia

Przychodnia rehabilitacyjna REH-MED nawiąże współpracę z lekarzami, posiadającymi tytuły specjalistów w następujących dziedzinach:

Rehabilitacja, Ortopedia, Neurologia

Miejsce pracy: okolice Płocka
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

prowadzenie procesu diagnostyczno – leczniczego pacjentów
udzielanie porad specjalistycznych według zasad wymaganych umowami z podmiotami finansującymi świadczenia zdrowotne, w tym NFZ.

Wymagania:

posiadanie specjalizacji z rehabilitacji, ortopedii lub neurologii
doświadczenie w zawodzie lekarza w ramach specjalizacji.

Oferujemy:

– stabilną pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
– warunki wynagrodzenia – do uzgodnienia
– możliwość rozwoju zawodowego i naukowego
– elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do innych obowiązków)
– miłą atmosferę w pracy.

Opis placówki:

Przychodnia działa w 2 lokalizacjach: Łąck i Sanniki w godzinach 8-18.
Posiada gabinety lekarskie oraz sale zabiegów fizjoterapeutycznych.

Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz.

Pracodawca: NZOZ REH-MED
Miasto: Płock
Adres e-mail: biuro@open5.pl
Nr telefonu: 606 36 25 25

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , , , , , , , , , ,