Oferta pracy dla Lekarza Stomatologa – Kraków

Pracodawca: PGB Human resources
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz Stomatolog
Kraj: Polska
Miasto: Kraków
Adres e-mail: m.zurek@pgbhr.com
Nr telefonu: 501026725

PGB Human Resources w imieniu krakowskiego centrum stomatologicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lekarz Stomatolog
Miejsce pracy: Kraków – centrum

Zakres obowiązków:
świadczenie specjalistycznych usług stomatologicznych w prywatnym Centrum Stomatologicznym;
przeprowadzanie zabiegów związanych z endodoncją, implantoprotetyką;
wykonywanie nadbudów protetycznych na implantach;
praca z systemami rotacyjnymi, termicznymi, mikroskopem.

Wymagania:
minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie endodoncji, implantoprotetyki;
ukończone studia stomatologiczne;
dodatkowym atutem będzie I lub II stopień specjalizacji.

Oferujemy:
elastyczne godziny pracy (dostosowanie godzin pracy do możliwości pracownika);
dodatkowe szkolenia w zakresie stomatologii i medycyny;
możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
niezbędne narzędzia pracy;
konkurencyjne wynagrodzenie;
pakiet świadczeń dodatkowych;
komfortowe warunki pracy.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji również kandydatów spoza województwa małopolskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
m.zurek@pgbhr.com (z Nr Ref. LS-0112-Kraków-MF w tytule wiadomości).
Telefon kontaktowy:  501 026 725.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA