Oferta pracy dla LEKARZA

W związku z rozwojem naszej jednostki oraz w trosce o zapewnienie kompleksowej opieki medycznej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku przy ul. Sienkiewicza 5/1 z filią w Duninowie 39 zaprasza do współpracy LEKARZA

Oczekiwania:

  • posiadanie tytułu specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej albo
  • uczestniczenie w aktualnie odbywającym się szkoleniu specjalizacyjnym z zakresu medycyny rodzinnej albo
  • posiadanie tytułu specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych
  • zapewnienie odpowiedniej jakości świadczeń zdrowotnych.

Zakres zadań:

  • diagnostyka i leczenie pacjentów w ramach POZ zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
  • dbałość o wysokie standardy medyczne
  • prowadzenie dokumentacji medycznej w wersji elektronicznej NZOZ w ramach POZ obsługuje osoby dorosłe.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunkizatrudnienia,
  • mieszkanie służbowe
  • zatrudnienie w zespole zaangażowanych, pełnych pasji osób,
  • komfortowe warunki pracy
  • wygodny gabinet w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni.
  • fachową pomoc personelu medycznego współpracującego z lekarzem

Osoby zainteresowane pracą w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej VESALIUS prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: elzbieta-wach@wp.pl wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska: LEKARZ.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2018 r. poz. 1000”.

Pracodawca: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VESALIUS

Stanowisko: Lekarz POZ

Miasto: Słupsk, filia w Duninowie

LEKARZE, Polska, POZ, SZUKAM PRACOWNIKA ,