Oferta pracy dla Lekarzy Rodzinnych w Szwecji

Pracodawca: MediCarrera SL
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarze Rodzinni
Kraj: Szwecja
Adres e-mail: justyna@medicarrera.com
Nr telefonu: +48 504 042 045

Miejsca pracy oferowane są w państwowych ośrodkach medycznych w różnych regionach Szwecji. Ośrodki opieki zdrowotnej wyposażone są w nowoczesny sprzęt, pracuje w nich zespół 20-40 osób składający się z lekarzy rodzinnych, pielęgniarek, fizjoterapeutów, pracowników laboratorium  i asystentów.
Przychodnie ściśle współpracują z państwowymi szpitalami w danym regionie.

Medicarrera działa w imieniu państwowej służby zdrowia Szwecji, Norwegii i Danii od 2003.    Zajmuje się poszukiwaniem  i rekrutacją lekarzy. Organizuje również intensywne szkolenia językowe dla swoich kandydatów i ich rodzin: partnerów, współmałżonków i dzieci.
Cała rodzina otrzymuje pomoc w przeprowadzce do nowego kraju i załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem i na miejscu.

Oferujemy:
– Intensywny kurs językowy oraz program integracyjny dla całej rodziny
– Wyjazd na spotkanie z pracodawcą, możliwość obejrzenia miejsca pracy, regionu, szkół               i przedszkoli oraz możliwość spotkania się z lekarzami, którzy pracują już w ośrodkach. Zebrane informacje ułatwiają podjąć decyzję  o akceptacji lub odrzuceniu proponowanej oferty.
– Atrakcyjne warunki pracy i zatrudnienia, stały kontrakt.
– Wynagrodzenie w wysokości 700€ miesięcznie w trakcie trwania kursu oraz dodatki na każde dziecko w wysokości 70 €, zakwaterowanie na kursie, pokrycie kosztów przejazdu na kurs i po jego zakończeniu.
– Pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki i pokrycie jej kosztów.
– W trakcie kursu pomagamy w znalezieniu mieszkania, szkoły , przedszkola  w Szwecji oraz załatwieniu formalności związanych z uznaniem dokumentów lekarza i rejestracją w Szwecji
– Kurs językowy organizowany jest w naszym ośrodku szkoleniowym w Hiszpanii, najbliższy kurs rozpocznie się we Wrześniu 2012 roku.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w rekrutacji i ofertami pracy w Szwecji, proszone są o kontakt z Medicarrerą najpóźniej do 20 kwietnia.

 

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,

Comments are closed.