Oferta pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech

APN od 2004 r. świadczy usługi opiekuńcze związane z procesem starzenia się społeczeństwa Europy Zachodniej. Aktualnie poszukujemy:

 opiekunki i opiekunów osób starszych

do pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie (umowa o pracę),
– ubezpieczenie na podstawie druku A1 i Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
– stały kontakt z pracodawcą w czasie pobytu,
– zwrot kosztów podróży,
– atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

Zakres obowiązków:
– pomoc w przygotowywaniu posiłków, higienie osobistej,
– pomoc przy robieniu zakupów, podczas spacerów, w codziennych czynnościach,
– utrzymanie porządku w domu.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
– mile widziane prawo jazdy oraz referencje.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV na adres:

APN
ul. Kołłątaja 8/4
45-064 Opole
tel. 77/4025244
tel/fax. 77/4025245
lub drogą elektroniczną na adres: biuro@apnopieka.pl

OPIEKUNKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,