Oferta pracy dla PIELĘGNIARKI w Gdyni

Pracodawca: Medica Polska
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka
Kraj: Polska
Miasto: Gdynia
Adres e-mail: m.gebhardt@medicapolska.pl

Medica Polska Centrum Medycyny Morskiej z siedzibą w Gdyni poszukuje kandydatów na stanowisko Pielęgniarki/Pielęgniarki Koordynującej (2 etaty)

Wymagania:
– prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
– min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie pielęgniarki
– kurs w zakresie szczepień ochronnych
– kwalifikacje wymagane do wykonywania zadań służby medycyny pracy

Obowiązki:
– przygotowywanie gabinetów i pacjentów do badań i zabiegów
– przyjmowanie, rejestracja i kierowanie pracowników na badania
– pobieranie materiału biologicznego do badań diagnostycznych, wykonywanie iniekcji, ekg
– asystowanie przy czynnościach medycznych
– przygotowywanie bieżącej dokumentacji

Oferujemy:
– ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
– możliwość rozwoju
– atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia pozapłacowe

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:m.gebhardt@medicapolska.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnym P/08/2012
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.
Prosimy o umieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

PIELĘGNIARKI, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , ,