Oferta pracy dla technika radiologa w Niemczech

Pracodawca: Zeitmann
Stanowisko / Specjalizacja: Technik Radiolog
Kraj: Niemcy
Miasto:
Adres e-mail: rekrutacja@zeitmann.pl
Nr telefonu: 12 262 67 32

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Technik Radiolog

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
– Dobieranie odpowiedniej dawki promieniowania oraz mapowanie obszaru przeznaczonego do terapii,
– Bezpieczne i odpowiednie zarządzanie dawkami radioaktywnymi,
– Właściwe obsługiwanie sprzętu,
– Prowadzenie dokumentacji medycznej ,
– Współpraca z innymi pracownikami szpitala.

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku Technik Radiolog,
– Dobra znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego,
– Gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech.

Oferujemy:
– Umowę o pracę  na warunkach niemieckich,
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Bardzo dobre warunki finansowe,
– Wsparcie relokacyjne,
– Pomoc w organizacji wyjazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 262 67 32 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV w języku niemieckim,
– Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Radiolog/Niemcy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

INNE STANOWISKA, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,