Oferta pracy: KIEROWNIK POLIKLINIKI (Płock)

Pracodawca: Grupa Doradcza Profesja sc
Stanowisko / Specjalizacja: KIEROWNIK POLIKLINIKI
Kraj: Polska
Miasto: Płock
Adres e-mail: cv@gdprofesja.pl
Nr telefonu: 12 357 37 76

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego Klienta, Renomowanego Publicznego Szpitala, poszukujemy Lekarza na stanowisko:

KIEROWNIK POLIKLINIKI

miejsce pracy: Płock
Nr ref: KPP

Zakres obowiązków:
– Organizacja i zarządzanie pracą Polikliniki w Płocku

Wymagania:
– wyższe wykształcenie medyczne i tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia oraz min. 5 lat pracy lub wyższe wykształcenie medyczne i specjalizacja I stopnia oraz min. 7 lat pracy
– mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym
– mile widziane doświadczenie w pracy w podstawowej opiece zdrowotnej
– kreatywność, samodzielność w działaniu

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia + dodatki
– niezbędne narzędzia pracy

Kontakt:
CV wraz z nr referencyjnym prosimy o wysłanie e-mailem na adres cv@gdprofesja.pl.

INNE STANOWISKA, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA