Oferta pracy: Lekarz – dermatolog (Kraków)

Stanowisko:

Lekarz – dermatolog

Miasto/Region: Kraków, woj. małopolskie

Forma Zatrudnienia:kontrakt
Zarobki:dowolne
Minimalne wykształcenie: wyższe magisterskie

Opis stanowiska
obsługa pacjentów

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie na kontrakcie
elastyczny czas pracy

Wymagania:
posiadanie specjalizacji z dermatologii
co najmniej czteroletni staż w zawodzie
Termin rozpoczęcia pracy- od zaraz

Opis placówki:
Placówka świadczy usługi medyczne, ale i nie tylko. Współpracuje ze specjalistami z branży medycyny estetycznej.

CV prosimy przesyłać na adres recepcja@izs.com.pl

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

DERMATOLOG, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , ,